пʼятниця, 18 лютого 2022 13:01

Українці на Олімпіаді: підсумки 14-го дня і медальний залік

Завершився 14-й змагальний день XXIV зимових Олімпійських ігор 2022 року, під час якого було розіграно п'ять комплектів нагород.

В України були сподівання на останні біатлонні гонки, однак наші спортсмени так і не поклали в скарбничку другу медаль на цих Іграх.

Два комплекти нагород сьогодні пізно вночі розіграли у фрістайлі. Жіночі змагання з хафпайпу виграла представниця Китаю Ейлін Ґу. У канадок Кессі Шарп і Рейчел Каркер "срібло" та "бронза" відповідно.

Чоловіки виявили сильнішого у скі-кросі. Золоту медаль виборов швейцарець Раян Реґез, котрий випередив свого співвітчизника Алекса Фіву. На третій сходинці опинився представник ОКР Сергій Ридзик.

У поєдинку за "бронзу" в чоловічому турнірі з керлінгу збірна Канади здолала команду США.

Нідерландець Томас Крол приніс своїй країні "золото" у ковзанярському спорті на дистанції 1000 м. Другим фінішував Лоран Дюбрей з Канади, а третім - Говард Лорентцен з Норвегії.

Українські біатлоністи повертаються з Пекіна без нагород. У масстартах Юлія Джима показала сьомий результат, Дмитро Підручний - 24-й, Артем Прима - 28-й.

Чоловічу гонку з масовим стартом виграв норвежець Йоганнес Бьо, другим був Мартін Понсілуома зі Швеції, третім - ще один норвежець Ветле Шостад Крістіансен. У жінок перемогла Жюстін Брезаз-Буше з Франції. Слідом за нею фінішували норвежки Тіріль Екгофф і Марте Олсбю-Ройселанн.

Першим фіналістом чоловічого хокейного турніру стала збірна Фінляндії, котра здолала Словаччину з рахунком 2:0. У другому півфіналі команада ОКР у серії післяматчевих булітів здолала Швецію.

Визначилися фіналістки жіночого турніру з керлінгу. Великобританія здолала Швецію, а Японія - Швейцарію.

У медальному заліку, схоже, наздогнати Норвегію, в якої 15 золотих медалей, уже ніхто не зможе. На другому місці розташовується Німеччина. На два "золота" від неї відстають США та Китай. По сім золотих нагород у Нідерландів, Швеції та Швейцарії.

Автор: olympics.com
  Медальний залік Олімпіади-2022 після 14-го дня

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні триватимуть з 4 по 20 лютого 2022 року.

Під час зимової Олімпіади проводяться змагання з 15-ти дисциплін у семи видах спорту. Усього розіграють 109 комплектів медалей.

Українські спортсмени у столиці Піднебесної виступили в 12-ти дисциплінах.

Зараз ви читаєте новину «Українці на Олімпіаді: підсумки 14-го дня і медальний залік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua