понеділок, 18 квітня 2022 12:10

Українці здобули "золото" та "срібло" на турнірі з велотреку в Бельгії

Олена Старікова стала срібною призеркою змагань з велотреку в Бельгії. Фото: instagram.com/starikova_9696

Олена Старікова здобула "срібло" на рейтингових змаганнях з велоспорту на треку International Belgian Track Meeting 2022.

Турнір відбувся 15-17 квітня в бельгійському Генті, інформує сторінка відділення НОК України у Львівській області у Facebook.

Старікова здобула срібну нагороду в спринті, поступившись у фіналі з рахунком 1:2 представниці Франції.

У юніорському омніумі перемогу здобув 16-річний Данило Яковлєв (115 очок). Він випередив на три очки спортсмена з Італії.

Зауважимо, що минулими вихідними Олександр Гудима став бронзовим призером Кубка світу з маунтенбайку в Бразилії серед спортсменів до 23-х років.

Олена Старікова є срібною призеркою Олімпіади у Токіо. Здобувала також "срібло" на чемпіонаті світу та "золото" на чемпіонаті Європи.

Старікова відмовилася змінювати українське громадянство.

Зараз ви читаєте новину «Українці здобули "золото" та "срібло" на турнірі з велотреку в Бельгії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua