Ексклюзиви
неділя, 05 березня 2023 17:50

Українець Котовський здобув золото на Кубку світу з лижної акробатики

Для Дмитра Котовського це друге золото поточного сезону на етапах Кубка світу. Фото: Getty Images

У швейцарському Енгадіні відбувся п'ятий етап Кубка світу з лижної акробатики.

Відразу 10 представників збірної України заявилися до кваліфікації – шість у чоловіків, чотири у жінок.

За підсумками кваліфікації українське представництво скоротилося до трьох спортсменів: у топ-12 у чоловіків відібралися Дмитро Котовський та Володимир Кушнір, а у жінок на медалі претендувала дворазова медалістка чемпіонату світу Анастасія Новосад.

Котовський вже у першій спробі показав найкращий результат, за який отримав 120,36 бала та посів друге проміжне місце. А вже у великому фіналі він покращив результат – 137,76 бала і здобув перемогу.

Для Котовського це друге золото поточного сезону на етапах Кубка світу. Водночас Володимир Кушнір посів 10 сходинку, таке ж місце у підсумковому протоколі зайняла Анна Новосад у жінок.

22. Ян Гаврюк (Україна) – 51,97

Збірна України з лижної акробатики стала бронзовим призером у командних змаганнях на чемпіонаті світу з фрістайлу та сноуборду, який проходив у Грузії.

Україна у складі Анастасії Новосад, Олександра Окіпнюка та Дмитра Котовського вийшла у фінал із четвертим результатом, а вже у вирішальних стрибках українці обійшли Казахстан та Канаду та посіли 3-е місце, поступившись США та Китаю.

Це була перша в історії командна медаль для України на чемпіонатах світу з фрістайлу.

Зараз ви читаєте новину «Українець Котовський здобув золото на Кубку світу з лижної акробатики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua