Ексклюзиви
понеділок, 17 серпня 2015 17:53

"Гонка нації" - спотсмени зі всієї країни взяли участь в благодійному забігу
21

Протягом вихідних на мототреку "Пирогово", що у столиці, тривали змагання з бігу "Гонка нації". Понад 1000 відчайдух взяли участь у змаганнях. Боротьба між учасниками на трасі з перешкодами тривала на грані людських можливостей.

За словами організаторі заходу, аналогічних проектів, де б учасники виконували настільки тривалі забіги з перешкодами ще небуло в Україні. Два дні поспіль тривав другий етап змагань, перший - провели у травні нинішнього року.

Змагання складаються з трьох етапів: "Забіг Сили" (5 км.+15 перешкод), "Забіг Волі" (13 км.+20 перешкод), "Забіг Духу" (21 км.+ 25 перешкод). Відтак 15 серпня тривали забіги "Сили", а 16 - "Волі". "Забіг Духу" планують провести найбличим часом.

Для забігів створюють спеціальні траси, залучаючи до цієї роботи професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів силових структур. Учасники змагань, у прямому сенсі, мають пройти крізь воду, вогонь, та колючий дріт. Як розповіли організатори "Гонок нації", саме такий формат здобув багато прихильників у всьому світі, зокрема, забіги з різноманітними перешкодами дуже популярні у США та Австралії.

До речі, взяти участь у цих змаганнях міг кожен охочий. Перед кожним забігом із учасниками змагань проводили інструктаж і тренування. Аматори залюбки змагалися з професійними спортсменами і представниками добровольчих батальйонів, які пройшли вишкіл у зоні АТО. Адже головна умова цього спортивного заходу - дістатися фінішу першим.

Забіги поділили за категоріями ELITE, STANDARD, TEAM та MILITARY. Приміром ELITE - розрахований на найбільш витривалих та підготовлених учасників, TEAM - для прихильників комндної гри. Особливу увагу організатори приділили категорії MILITARY. Кошти зібрані з цього забігу планують предати для реабілітації поранених в АТО.

Переможницею категорії ELITE серед дівчат стала відома українська легкоатлетка Анастасія Рябченюк, друге місце посіла Світлана Гавриленко, третій результат показала Тетяна Кузіна. Кращим серед хлопців став Хадико Олександр, другий результат – Роман Король, третє місце серед представників сильної статі за Сергієм Рибаком.

16 серпня учасники перевіряли себе на витримку у "Забігу Волі". Організатори підготували ще складніше завдання - траса довжиною 13 км, близько 20-ти важких перешкод.

Кращий результат серед дівчат у категорії ELITE показала Світлана Пелих, другою дісталась фінішу Олена Сімонок, третє місце посіла Марина Саєнко.

Другий день поспіль лідером чоловічого забігу категорії став Олександр Хадико. Другий результат показав Сергiй Рибак, 3 місце — Вадим Рогозовський.

Цього разу у всіх бажаючих була чудова можливість отримати медаль учасника змагань з індивідуальним гравіруванням.

Особливу увагу було приділено категорії Military, кошти саме з цього забігу будуть передані на реабілітацію постраждалих із зони АТО. Також в рамках заходу були представлені зразки військпрому українського виробництва.

Зараз ви читаєте новину «"Гонка нації" - спотсмени зі всієї країни взяли участь в благодійному забігу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua