середа, 24 грудня 2008 14:52

Автобіографія Хемілтона стала спортивним бестселером

Спеціальне видання автобіографії "Моя історія" чемпіона світу 2008 року Льюіса Хемілтона стало найпопулярнішою книгою про спорт за підсумками різдвяних продажів у Великобританії.

Минулого тижня було продано 12 712 екземплярів, а в Топ-20 реальних історій SundayTimes вона зайняла 13-е місце, повідомляє F1-live.

Гонщик Mclaren 23-річний Льюіс Хемільтон став наймолодшим чемпіоном "Формули-1", закінчивши гонку Гран-прі Бразилії на п"ятому місці. Цього йому вистачило, щоб на одне очко обігнати Філіпе Массу в загальному заліку і здобути трофей.