Ексклюзиви
понеділок, 05 грудня 2022 22:55

Бразилія впевнено розгромила Корею в 1/8 фіналу чемпіонату світу

Бразилія розгромила Корею в 1/8 фіналу ЧС-2022. Фото: twitter.com/CBF_Futebol

Збірна Бразилії впевнено розпочала свій турнірний шлях у плейоф чемпіонату світу 2022 року з футболу.

У понеділок, 5 грудня, одні з фаворитів турніру не залишили шансів команді Кореї.

Бразильці долю протистояння вирішили вже на 13-й хв. Спочатку забив Вінісіус Жуніор, а згодом Неймар реалізував пенальті.

До перерви "пентакампеоне" відзначилися ще двічі. Голи в активі Рішарлісона й Лукаса Пакети.

За рахунку 4:0 Бразилія зменшила оберти й економила сили на чвертьфінальний матч.

Корейці в підсумку відіграли один м'яч. Точного удару завдав Пек Син Хо.

Наприкінці поєдинку наставник Тіте навіть замінив воротаря, щоб третій голкіпер команди також зіграв на мундіалі.

Розгромна та спокійна перемога Бразилії – 4:1.

У чвертьфіналі Бразилія зіграє з Хорватією 9 грудня.

Зараз ви читаєте новину «Бразилія впевнено розгромила Корею в 1/8 фіналу чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua