Ексклюзиви
вівторок, 18 червня 2024 21:22

Грузія у своєму дебютному матчі на Євро поступилася Туреччині

Грузія у своєму дебютному матчі на Євро поступилася Туреччині. Фото: AP

Збірна Туреччини обіграла команду Грузії в матчі першого туру групи F фінальної частини Євро-2024.

Поєдинок на стадіоні "Сігнал Ідуна Парк" у Дортмунді завершився з рахунком 3:1. Про це пише ТСН.

Турки вийшли вперед на 25-й хвилині, коли Мерт Мюлдюр злету красиво вколотив м'яч у праву "дев'ятку".

Підопічні Вінченцо Монтелли одразу ж могли подвоювати свою перевагу, але на 27-й хвилині гол Кенана Їлдіза було скасовано після перегляду відеоповтору (VAR) через офсайд.

На 32-й хвилині грузинська команда відігралася – Жорж Мікаутадзе у дотик спрямував м'яч під ближню стійку після прострілу Гіоргі Кочорашвілі з правого флангу.

Для збірної Грузії це не лише перший гол на цьому турнірі, а й перший в історії забитий м'яч на чемпіонатах Європи - "Сакартвелло" у грі з Туреччиною дебютували на Євро.

Після перерви турки знову повели в рахунку. На 65-й хвилині 19-річний форвард мадридського "Реала" Арда Гюлер божевільним дальнім ударом відправив м'яч у дальню "дев'ятку".

Наприкінці гри підопічні Віллі Саньоля великими силами пішли в атаку та були близькими до того, щоб уникнути поразки, зокрема влучали у поперечину. Однак забити вдруге грузинам не вдалося.

Крапку в цьому драматичному матчі на 90+7-й хвилині поставив Керем Актюркоглу, забивши вже у порожні ворота, оскільки всі гравці збірної Грузії, включно з голкіпером, пішли до штрафного майданчика турків на подачу з кутового в надії вирвати нічию.

Збірна України з футболу встановила антирекорд, розгромно програвши Румунії (0:3) в матчі першого туру Євро-2024.

Це найбільша поразка нашої національної команди в матчах групового раунду чемпіонатів Європи за всю історію.

Раніше "синьо-жовті" у груповому етапі континентальних першостей не поступалися з різницею в понад два голи.

Зараз ви читаєте новину «Грузія у своєму дебютному матчі на Євро поступилася Туреччині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua