Ексклюзиви
четвер, 12 лютого 2009 14:16

Кастільо може пропустити матч з "Тоттенхемом" (ВІДЕО)

Тільки 34 хвилини встиг провести на полі півзахисник донецького "Шахтаря" Нері Кастільо у виїзному кваліфікаційному матчі до ЧС-2010 збірної Мексики проти команди Сполучених Штатів. Потім "гірник" отримав травму і був замінений, а мексиканці у результаті поступилися з рахунком 0:2, пише terrikon.

Про серйозність травми Кастільо поки нічого не відомо. Тренер збірної Мексики Свен-Горан Ерікссон лише відзначив після матчу, що Нері, не виключено, може надовго вибути з ладу, і він дуже засмучений цією обставиною. Схоже, що тривала "чорна смуга" в кар"єрі мексиканця продовжується. І його шанси зіграти за "Шахтар" в 1/16-фінала Кубка УЄФА проти лондонського "Тоттенхема" різко знижуються.

Що стосується збірної Мексики, то команда Ерікссона в черговий раз не проявила характер і цілком заслужено програла (обидва м"ячі в американців забив 21-річний нападаючий Майкл Бредлі). До того ж, останні 25 хвилин гості догравали в меншості після вилучення Рафаеля Маркеса. Втім, у відбірному турнірі CONCACAF все ще попереду.

Зараз ви читаєте новину «Кастільо може пропустити матч з "Тоттенхемом" (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua