Ексклюзиви
четвер, 20 серпня 2015 14:15

Ліга чемпіонів. Віденська кава для "Шахтаря", привіт "Монако" від "Валенсії": результати матчів середи

У середу, 19 серпня, відбулися ще п'ять матчів плей-офф раунду Ліги чемпіонів.

У двох з них голи на компенсованих хвилинах змінили підсумок зустрічі. Загребське "Динамо" вирвало вольову перемогу на полі албанської "Шкендербеу" - 1:2 завдяки голу Йосипа Піваріча. А ось другий м'яч у матчі нападника "Маккабі" Ерана Захаві буквально шокував "Сент-Якоб Парк" - 2:2. Йшла шоста компенсована хвилина!

Також на останніх секундах гри "Селтік" упустив перевагу в два м'ячі над "Мальме". Для виходу в Лігу чемпіонів тепер шведам достатньо "просто" виграти з рахунком 1:0. А ось "Валенсія", навпаки, зуміла в кінці гри з "Монако" зробити більш комфортний заділ перед зустріччю на "Луї II" в Монако.

Нагадаємо, також, що мінімальну виїзну перемогу над віденським "Рапідом" здобув донецький "Шахтар".

Матчі у цих команд у наступний вівторок, 25 серпня.

2015-16. Ліга чемпіонів

Ігровий день: 2015-08-19

"Рапід" - "Шахтар" 0:1

Голи: Марлос, 44 (0: 1)
Попередження: Берич, 8; Ауер, 27; Дібон, 30; Кайнц, 59 - Срна, 38; Степаненко, 38; Гладкий, 40; Фред, 66

"Шкендербеу" - "Динамо З" 1:2

Голи: Шкембі, 37 (1: 0); Судані, 66 (1: 1); Піваріч, 93 (1: 2)
Попередження: Вангелі, 48 - Паулу Машаду, 36

"Селтік" - "Мальме" 3:2

Голи: Гріффітс, 3 (1: 0); Бітон, 10 (2: 0); Бергет, 52 (2: 1); Гріффітс, 62 (3: 1); Бергет, 95 (3: 2)
Попередження: Браун, 75; Надир Чіфтчі, 91 - Тіннерхольм, 68; Ракипі, 75

"Базель" - "Маккабі Т-А" 2:2

Голи: Захаві, 31 (0: 1); Дельгадо, 39 (пенальті) (1: 1); Емболія, 88 (2: 1); Захаві, 96 (2: 2)
Попередження: Ельнені, 19; Сухі, 60 - Ігебор, 70; Альберман, 77

"Валенсія" - "Монако" 3:1

Голи: Родріго, 4 (1: 0); Пашаліч, 49 (1: 1); Парехо, 59 (2: 1); Фегулі, 86 (3: 1)
Попередження: Мустафі, 78; Фегулі, 88, 93 - Бернарду Сілва, 2; Пашаліч, 58; Дірар, 66
Вилучення: Фегулі, 93 (друге попередження)

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. Віденська кава для "Шахтаря", привіт "Монако" від "Валенсії": результати матчів середи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua