четвер, 17 лютого 2022 23:20

Ліга Європи шокує. "Шериф" Вернидуба знову переміг, "Боруссія" зазнала домашнього фіаско

Український наставник "Шерифа" Юрій Вернидуб. Фото: ФК "Шериф"

"Шериф" українського наставник Юрія Вернидуба продовжує дивувати футбольну Європу нинішнього сезону.

Команда з Тирасполя в першому стиковому матчі за право зіграти в 1/8 фіналу Ліги Європи виявилася сильнішою за португальську "Брагу".

У першому таймі Себастьян Тілль реалізував пенальті, а в другому Адама Траоре довів рахунок до 2:0.

"Шериф" тепер є фаворитом у протистоянні з "Брагою" перед матчем-відповіддю.

Відеоогляд матчу "Шериф" - "Брага":

Не менше здивувала і дортмундська "Боруссія", яка вдома поступилася шотландському "Рейнджерс" з рахунком 2:4.

Відеоогляд матчу "Боруссія" - "Рейнджерс":

У головному матчі дня Ліги Європи "Барселона" та "Наполі" сильнішого на "Камп Ноу" не виявили - 1:1.

Пйотр Зелінський вивів неаполітанців уперед у першому таймі, проте у другому каталонці відігралися зусиллями Феррана Торреса.

Відеоогляд матчу "Барселона" - "Наполі":

Ще один матч дня завершився перемогою іспанського "Бетіса" над російським "Зенітом" - 3:2.

Матчі-відповідь стикових матчів за вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи відбудуться 24 лютого.

Напряму до 1/8 фіналу вийшли французькі "Ліон" і "Монако", московський "Спартак", франкфуртський "Айнтрахт", турецький "Галатарасай", сербська "Црвена Звезда", німецький "Байєр" і "Вест Гем" Андрія Ярмоленка.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи шокує. "Шериф" Вернидуба знову переміг, "Боруссія" зазнала домашнього фіаско». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua