Ексклюзиви
середа, 08 січня 2020 11:05

"Ман Сіті" без Зінченка переміг "Ман Юнайтед" в Кубку англійської ліги

Команда Хосепа Гвардіоли впевнено перемогла принципового суперника. Фото: Рейтер

"Манчестер Сіті" на "Олд Траффорд" обіграв "Манчестер Юнайтед" у першому матчі 1/2 фіналу Кубка англійської ліги – 3:1.

У першому таймі "містяни" зробили вагому заявку на перемогу. На 17-й хвилині зустрічі Бернарду Сілва шикарним дальнім ударом вивів гостей уперед.

На 33-й хвилині Ріяд Марез подвоїв перевагу "Ман Сіті". Перед перервою півзахисник "Ман Юнайтед" Андреас Перейра відзначився автоголом.

У другій половині зустрічі "червоним дияволам" вдалося скоротити відставання зусиллями Маркуса Рашфорда, але відігратися команда Уле Гунора Сульшера не змогла, пише "Спортарена".

Український захисник "Ман Сіті" Олександр Зінченко опинився поза заявкою команди на манчестерське дербі.

Матч-відповідь між "Ман Сіті" і "Ман Юнайтед" відбудеться 29 січня.

Зараз ви читаєте новину «"Ман Сіті" без Зінченка переміг "Ман Юнайтед" в Кубку англійської ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua