Ексклюзиви
субота, 21 травня 2011 17:36

Марк Уеббер виграв кваліфікацію Гран-прі Іспанії

Австралійський пілот команди "Ред Булл" Марк Уеббер переміг у кваліфікації Гран-прі Іспанії, що пройшла в суботу в Барселоні в рамках п'ятого етапу чемпіонату "Формули-1".

Уеббер проїхав краще коло за 1 хвилину 20,981 секунди. Другий результат показав його напарник по команді, чинний чемпіон "Формули-1" Себастьян Феттель - 1 хвилина 21,181 секунди. Третім став британський пілот "Макларена" Льюїс Хемілтон (1.21,961).

"Ред Булл" виграв п'яту кваліфікацію з п'яти в сезоні, але вперше в 2011 році право стартувати з першого місця заробив Уеббер.

Росіянин Віталій Петров з команди "Лотус-Рено" повторив свій кращий результат у кар'єрі, ставши 6-м (1.22,471). Його партнер по команді Нік Хайдфельд, машина якого загорілася у ході ранкового тренування, не брав участі в кваліфікаційних заїздах.

Напарник Хемілтона Дженсон Баттон став п'ятим, поступившись Фернандо Алонсо з "Феррарі". Партнер іспанця по команді Феліпе Маса залишився лише восьмим, пропустивши вперед ще і Ніко Росберга (7-е місце) з "Мерседеса".

Вперше в сезоні в третьому сегменті кваліфікації взяв участь болід "Вільямса". Пастор Мальдонадо в підсумку показав дев'ятий результат. Одним з героїв кваліфікації став Хейккі Ковалайнен з "Лотуса", який не тільки пробився в другу частину заїздів, а й показав підсумковий 15-й результат.

Гонщики російської команди "Маруся-Вірджін" Тімо Глок і Жером Д'Амброзіо показали 20-й і 23-й результати відповідно.

Головна гонка Гран-прі Іспанії пройде в неділю на "Каталунья" і почнеться о 15.00 по Києву, пише РИА Новости.

24. Нік Хайдфельд ("Лотус-Рено") - не виїжджав

Зараз ви читаєте новину «Марк Уеббер виграв кваліфікацію Гран-прі Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua