Ексклюзиви
субота, 09 червня 2012 11:27

Надаль і Джокович розіграють титул переможця "Ролан Гаррос"

Рафаель Надаль шість разів вигравав "Ролан Гаррос". Фото: ap.org

Сербський тенісист Новак Джокович і іспанець Рафаель Надаль зустрінуться у фіналі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу ("Ролан Гаррос"), повідомляється на сайті першості.

У півфінальному матчі в п'ятницю Джокович обіграв швейцарця Роджера Федерера 6:4, 7:5, 6:3.

Раніше того ж дня в іншому півфіналі Надаль виграв у свого співвітчизника Давида Феррера 6:2, 6:2, 6:1.

Для сербського тенісиста, який перемагав на трьох інших турнірах Великого шолома, це буде перший фінал на відкритій першості Франції. Тим часом Надаль вже шість разів вигравав "Ролан Гаррос".

Зараз ви читаєте новину «Надаль і Джокович розіграють титул переможця "Ролан Гаррос"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua