понеділок, 13 вересня 2021 11:53

Олександр Салюк восьмий раз став чемпіоном України з ралі

11-12 вересня в Бориславі (Львівська область) пройшов четвертий етап чемпіонату України з ралі-2021 — "Ворота України". Організатором гонки виступив Галицький автомобільний клуб.

Екіпаж Олександра Салюка - Володимира Равінського

Переможцем в абсолютному заліку та класі 4WD OPEN став екіпаж Олександра Салюка — Володимира Равінского (№1). Найближчому супернику, Юрію Хомицькому (№11) за два дні гонки Салюк "привіз" майже три хвилини. Третє місце зайняв Ігор Нечипорук (№71).

Олександр Салюк вперше став чемпіоном України 15 років тому — у 2006 році. Після цього він повторював свій успіх 6 разів — останній з них у 2020 році, коли після шестирічної перерви він повернувся в чемпіонат і довів усім, що він залишився найшвидшим гонщиком країни. Вчора Салюк оформив свій восьмий чемпіонський титул. Це рекорд: до нього в історії незалежної України п'ять разів абсолютним чемпіоном ставав тільки Василь Ростоцький.

З 2020 року штурманом Салюка став Володимир Равінський — новачок в ралі, який ніколи до цього не їздив другим пілотом. Салюк і Равінський другий рік поспіль достроково стають абсолютними чемпіонами України.

У ралі "Ворота України" переможцями також стали Надія Соболєва (№25, клас 2WD), Станіслав Прус (№5, клас 4WD OPEN) і Василь Водолага (№38, клас Cross Country). У командному заліку перше місце зайняла ТЕСЕ Binotel, друге — Mogul, a третє — #будунасипать, за яку виступає Олександр Салюк, Дар'я Бакай (№8) і Антон Козлов (№20). У цій гонці за їх команду також їхав литовський спортсмен Кароліс Кайрис (№18).

Завершити чемпіонат України-2021 має етап "Столиця", який пройде в Житомирській області 12 листопада.

Зараз ви читаєте новину «Олександр Салюк восьмий раз став чемпіоном України з ралі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua