неділя, 12 січня 2020 14:54

Підгрушна не змогла поборотися за медалі на етапі Кубка світу з біатлону

Олена Підгрушна фінішувала у кінці другої десятки. Фото: з відритих джерел

На етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі завершився мас-старт, в якому тріумфувала фінка Кайса Макарайнен з результатом 39: 58.9.

У трійку кращих увійшли також норвежки Тіріл Екхофф (+30.2) і Марті Олсби Ройселанд (+35.0), які посіли друге і третє місця відповідно.

Єдина представниця України в цій гонці Олена Підгрушна фінішувала 18-ю, допустивши шість промахів по ходу дистанції. Вона програла Макарайнен 2: 26.6., повідомляє "Спортарена"

12 січня о 15:30 також відбудеться чоловічий мас-старт, в якому Україну будуть представляти Артем Прима та Дмитро Підручний.

Зараз ви читаєте новину «Підгрушна не змогла поборотися за медалі на етапі Кубка світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua