неділя, 06 грудня 2020 17:25

Підгрушна та Семеренко провалили гонку переслідувань на етапі Кубка світу із біатлону

Олена Підгрушна є лідером жіночої збірної України з біатлону. Фото: biathlon.com.ua

На етапі Кубка світу із біатлону у фінському Контіолахті завершилася жіноча гонка переслідування.

Перемогу здобула Тіріль Екхофф. Норвежка відстрілялася чисто на чотирьох вогневих рубежах. Це і принесло їй перемогу, повідомляє "24 канал".

Понад 20 секунд Екхофф програла її землячка Марте Олсбю, яка виграла "срібло". Третє місце посіла шведка Ханна Еберг.

Найкращою серед українок виступила Дар'я Блашко із 12 місцем. Олена Підгрушна фінішувала 41-ю, а Валентина Семеренко взагалі вирішила зійти з дистанції.

Наступний етап Кубка світу із біатлону серед жінок відбудеться 12 грудня.

Зараз ви читаєте новину «Підгрушна та Семеренко провалили гонку переслідувань на етапі Кубка світу із біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua