Ексклюзиви
четвер, 01 грудня 2022 22:14

Повний провал: українки фінішували останніми в естафеті на етапі Кубка світу з біатлону

Жіноча збірна України фінішувала останньою в естафеті на першому етапі Кубка світу з біатлону. Фото: biathlon.com.ua

В останні дні листопада у фінському Контіолагті стартував перший етап Кубка світу з біатлону сезону 2022/2023.

В індивідуальних гонках найкращі результати в складі збірної України показали Антон Дудченко і Дар'я Блашко – 30 й 51 місця відповідно.

У перший день зими команди змагалися в естафетах.

Артем Прима, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал й Антон Дудченко показали дев'ятий час, використавши 13 додаткових патронів. Першими фінішували норвежці, другими – німці, третіми – французи.

А от жіноча збірна України свою естафету повністю провалила.

Дар'я Блашко, Ганна Кривонос, Олена Білосюк та Ірина Петренко стали останніми з тих, хто пробіг гонку до кінця. Підсумкове 15 місце. І це лише з п'ятьма додатковими патронами й без штрафних кіл.

Ще дві збірні зняли з траси, адже вони відстали від лідерів на коло. Виграла команда Швеції, другою стала Німеччина, а третьою – Норвегія.

Цей виступ – повторення найгіршого результату в історії української жіночої команди. У сезоні 2018/2019 також була 15 позиція на етапі в Рупольдингу.

На етапі в Контіолагті біатлоністів ще чекають спринти й гонки переслідування, які заплановані на 3 й 4 грудня.

Зараз ви читаєте новину «Повний провал: українки фінішували останніми в естафеті на етапі Кубка світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua