Ексклюзиви
пʼятниця, 11 червня 2010 18:18

Після операції на носі Воронін відзначився "дублем"

У п'ятницю на базі в Новогорську основа московського "Динамо" провела контрольний матч з дублерами і здобула впевнену перемогу - 6:1. Два голи на свій рахунок записав наш Андрій Воронін.

У грі не змогли прийняти участь Ковальчик, який тільки що повернувся зі збірної Польщі, учасник ЧС-2010 Вілкшир і Агіяр, який отримав пошкодження м'язів стегна на розминці. У результаті дублерам довелося делегувати в основу Ловгу, Каракіна і Міюшковіча, щоб футболістів вистачило на два склади.

Перший тайм пройшов у живій динамічної боротьбі. Найбільш активніше виглядали Сємшов, півзахисник мав кілька хороших моментів, проте дублерів виручав Панов. Забити Сємшову так і не вдалося, зате він на 13-й хвилині заробив пенальті - гравця збірної Росії в спину штовхнув Євсєєв.

Воронін впевнено реалізував 11-метровий, він же забив і другий гол основи ударом головою. Причому форвард після цього схопився за зовсім недавно прооперований ніс, а Міодраг Божович його підбадьорив: "Новим носом забив, Андрію!" У резервістів ж результативним ударом відзначився Комісов метрів з 23-х.

Після перерви склади майже повністю змінилися, гра трохи зблідла. Перша половина тайму йшла в приблизно рівній боротьбі, а потім "молодіжка" стала раз по раз провалюватися в центрі оборони і справа дійшла до розгрому. Двічі відзначився півзахисник Жора Оганесян, який знаходиться на перегляді (син знаменитого Хорена), ще по разу - Кокорін і Смолов.

У суботу "Динамо" вирушає на двотижневий збір до Австрії.

Контрольний матч

"Динамо" М. (основа) - "Динамо" М. (молодіжка) - 6:1 (2:1)

Голи: Воронін, 13 - з пенальті (1:0). Комисов, 28 (1:1). Воронін, 31 (2:1). Оганесян, 66 (3:1). Оганесян, 72 (4:1). Кокорін, 80 (5:1). Смолов, 83 (6:1)