Ексклюзиви
субота, 07 серпня 2010 10:34

"Іллічівець" і запорізький "Металург" зіграли без голів

У стартовому матчі 5-го туру Прем"єр-ліги "Іллічівець" і запорізький "Металург" голами глядачів не потішили - 0:0

У Маріуполі зустрічалися команди, які перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Тому це була гра за 6 очок. Особливо зараз очки потрібні запоріжцям, які провалили початок чемпіонату і в чотирьох турах набрали лише одне очко.

Не перемагав вдома "Іллічівець", єдину "вікторію" команда Близнюка здобула у Полтаві у другому турі. Не виграли маріупольці і вчора.

Команди за всю гру на двох спорудили лише кілька моментів, навіть напівмоментів. У господарів запам"ятався непоганий удар наприкінці першого тайму Ярошенка метрів з 20-ти, проте м"яч пройшов поряд зі штангою. Антонов навіть на 55-й хвилині відправив м"яч у сітку, проте перед цим суддя сигналізував порушення правил з його боку.

У "металургів" непогано пробивав Хайдучек, який вийшов на заміну.

Гра котилася до "нульовки", але за хвилину до закінчення основного часу нападаючий господарів Антонов міг принести перемогу своїй команді. Його удар після нестандартного розіграшу штрафного прийняла на себе штанга.

Прем'єр-ліга.

5-й тур

"Іллічівець" - "Металург" З. - 0:0 (0:0)

"Іллічівець": Романенко, Яценко (Самусевас, 76), Чучман, Козоріз, Савін, Яворський, Ярошенко (Мельник, 83), Пуканич, Кривошеєнко, Тищенко (Насибуліна, 61), Антонов

"Металург" З.: Безотосний, Опанасенко, Невмивака, Тейку, Арурі, Тігорєв, Сидорчук, Калонас, Каськов (Моісеєнко, 52, Цуріков, 90 +3), Карауш (Хайдучек, 46), Цигирлаш.

За матеріалами Турнир

Зараз ви читаєте новину «"Іллічівець" і запорізький "Металург" зіграли без голів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua