Ексклюзиви
вівторок, 27 жовтня 2009 08:26

"Сокіл" здобув вольову перемогу над "Кераміном" (ВІДЕО)

Вчора "Сокіл" програючи не тільки відігрався, але і провів один з найкращих в сезоні третій період. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів.

Перший період пройшов у рівній боротьбі - команди придивлялися, прагнучи зловити один одного на контратаці, і тому рахунок так і не був відкритий.

У другому періоді гра дещо пожвавилася, але як і раніше проходила не на високих швидкостях. Навіть після того, як мінчани повели в рахунку (після красивого розіграшу біля воріт Сімчука - шайбу забив Ворошилов), кияни не поспішали форсувати події.

Третій період абсолютно відрізнявся від двох попередніх - команди підвищили темп, почали грати у відкритий хокей, і "Сокіл" немов на крилах полетів в атаку. Гол Романа Малова настільки завів уболівальників, що іноді здавалося їх на трибунах значно більше, ніж у протоколі матчу (650).

Атака йшла за атакою, але воротар мінчан Царьов раз за разом відбивав найнебезпечніші кидки киян, а з іншого боку не менш небезпечні контрвипади парирував воротар "Сокола" - Сімчук. Гра йшла до свого логічного фіналу - нічиєї і додатковому часу, але в кінці третього періоду киянин Варламов утік з Цирулем проти одного захисника, якому нічого не залишалося, як порушити правила, за що і була покараний - Німенко реалізував більшість і вивів київський "Сокіл" вперед - 2:1.

"Керамін" спробував врятувати ситуацію, і після тайм-ауту замінив воротаря на шостого польового гравця, але "Сокіл" в третьому періоді зупинити було не можливо - Сальников поставив крапку в порожні ворота - 3:1.

Кидки: 39(12 +11+16) - 28(7+14+7).

Три зірки матчу: Сімчук (С), Малов (С) - Царьов (К) .

БРОВАРИ. 26 жовтня. Льодова арена ТРЦ "Термінал". 650 глядачів

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" здобув вольову перемогу над "Кераміном" (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua