пʼятниця, 26 червня 2009 12:39

Рівалдо оформив хет-трик у матчі "Бунедкора"

Чемпіон світу 2002 року Рівалдо, який виступає за узбецький футбольний клуб "Бунедкор", забив три голи в матчі чемпіонату Узбекистану. 25 червня бразилець зробив хет-трик у виїзній зустрічі з "Металургом" з Бекабада.

"Бунедкор" здобув перемогу з рахунком 4:0 і закріпився на першому місці в турнірній таблиці, повідомляє офіційний сайт клубу.

Рівалдо очолює список найкращих бомбардирів чемпіонату

Рівалдо відкрив рахунок на шостій хвилині, на 59-ій хвилині забив третій гол своєї команди, а на третій хвилині компенсованого часу встановив остаточний рахунок.

У чемпіонаті Узбекистану 2009 року "Бунедкор" виграв всі 12 матчів і з 36-у очками займає перше місце в турнірній таблиці. "Пахтакор", який йде на другій позиції відстає від лідера на шість очок. Рівалдо з десятьма м"ячами очолює список найкращих бомбардирів чемпіонату.

Бразилець перейшов в "Бунедкор" у вересні 2008 року і в минулому сезоні став чемпіоном Узбекистану і володарем Кубка країни. 19 квітня бразильцеві виповнилося 37 років.

За матерыалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Рівалдо оформив хет-трик у матчі "Бунедкора"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua