Ексклюзиви
понеділок, 16 квітня 2012 20:49

"Шахтар" розгромив "Зорю" у Луганську

"Гірники" забили п'ять голів "Зорі" ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" розгромив луганську "Зорю" у матчі 27-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 5:1.

"Гірники" забили у ворота луганської команди два швидких м'ячі. На 8-й хвилині Мхітарян замкнув прострільну передачу Срни з правого флангу, а через вісім хвилин після ауту Вілліан красивим пасом знайшов у штрафному Тейшейру, який впритул розстріляв ворота господарів.

Після півгодини гри гості ще й заробили пенальті за фол Ліпартії на Мхітаряні. Луїс Адріано впевнено реалізував 11-метровий удар і довів рахунок до розгромного.

На 72-й хвилині стадіон "Зорі" ожив після того, як Силюк красивим ударом зі штрафного забив гол "Шахтарю".

Проте "гірники" одразу ж добили луганчан. Спочатку Вілліан з лівого флангу зробив результативну передачу на Мхітаряна, якому ніхто не завадив відзначитися дублем у воротах "Зорі". На 76-й хвилині настала черга реалізовувати штрафний удар капітана "Шахтаря" Срни, який не залишив шансів Козаченку.

Україна. Прем'єр-ліга

27-й тур

Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк) - 1:5

Голи: Мхітарян, 8 (0:1); Тейшейра, 16 (0:2); Адріано, 31 (0:3, пен); Силюк, 72 (1:3); Мхітарян, 74 (1:4); Срна , 76 (1:5).

"Зоря": Козаченко, Ярмаш, Шуніч, Коротецький, Гнатович, Грицай (Мілько, 67), Родич, Галюза (к), Худзік (Силюк, 60), Ліпартія (Ференчак, 74), Ідахор

"Шахтар": П'ятов, Срна (к), Ракицький (Чигринський, 46), Кучер, Рац, Фернандіньо (Ілсіньо, 57), Степаненко, Тейшейра, Вілліан, Мхітарян, Адріано (Селезньов, 46)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромив "Зорю" у Луганську». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua