Ексклюзиви
неділя, 27 жовтня 2019 19:51

"Шахтар" вперше втратив очки в чемпіонаті України

Юрій Паньків декілька разів виручив свою команду від пропущеного голу. Фото: ФК "Олександрія"

В рамках 12-го туру "Шахтар" вперше втрати очки в УПЛ. Команда Каштру оступилася в грі проти "Олександрії".

Gazeta.ua зібрала головні аспекти гри в Харкові

Обидві команди виглядали важко після єврокубків. На цьому тижні "Шахтар" грав в рамках Ліги чемпіонів, а "Олександрія" в Лізі Європи. Тому сил не вистачило обом командам. Під кінець гри командні швидкості на полі дуже серйозно впали.

"Олександрія" провела два різних тайми. На кожну атаку "гірників" гості намагалися відповісти своїми моментами. Особливо в першому таймі підопічні Шарана намагалися відповідати на кожну атаку суперника своєю. В другій половині гри олександрійці притиснулися до власних воріт, граючи на утримання рахунку

Жуніор Мораєс став головним невдахою гри. Форвард збірної України мав 4-5 гарних моментів біля воріт суперника. Але так жодного із них не зміг реалізувати. На перепоні став воротар "Олександрії" Юрій Паньків, який цього вечора впіймав кураж.

Жуніор Мораес не реалізував 4-5 моменти в грі

Команди догравали матч у меншості. Спочатку поле покинув "гірник" Алан Патрік після відмашки , а потім другу жовту отримав Дмитро Шастал в складі гостей. Жодній із команд вилучення не допомогло. "Олександрія" навіть маючи кількісну перевагу 10 хвилин навіть не намагалася спробувати перемогти думаючи про оборону.

Заміни не підсилили гру "Шахтаря". Луїш Каштру у другому таймі провів відразу три заміни з бажанням посилити гру, додати швидкості. Коноплянка, Соломон не змогли посилити гру команди. Алан Патрік пробув на полі тільки 15 хвилин.

Після 12 турів "Шахтар" набрав 34 очки та випереджає "Динамо" на 10 пунктів. Наступний матч в чемпіонаті "гірники" зіграють проти "Карпат" 3 жовтня. А перед цим 30 жовтня зіграють в Кубку України проти "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вперше втратив очки в чемпіонаті України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua