середа, 03 липня 2024 10:57

Сформовано усі пари чвертьфіналу Євро-2024: розклад матчів

На Євро-2024 стали відомі усі пари чвертьфіналу. Фото: isport.ua

На чемпіонаті Європи-2024 з футболу залишилося зіграти сім матчів. Останній з них визначить переможця першості.

За трофей Євро продовжують змагатися вісім збірних, які дійшли до 1/4 фіналу і представлять п'ять різних груп, повідомляє Суспільне.

На цей час зі 100% показником перемог на турнірі продовжує іти Іспанія. Збірна виграла усі матчі в групі та впевнено здолала 1/8 фіналу. Кваліфікувалася до чвертьфіналу і одна команда з третього місця у групі - Нідерланди обіграли Румунію.

При цьому на стадії чвертьфіналу немає жодного дебютанта. Найдовшу серію без виходів так далеко на Євро перервали Туреччина та Нідерланди - востаннє вони виходили до 1/4 фіналу в 2008 році.

Сітка плейоф Євро-2024: матчі 1/4 фіналу

Іспанія – Німеччина (п'ятниця, 5 липня, 19:00)

Франція – Португалія (п'ятниця, 5 липня, 22:00)

Англія – Швейцарія (субота, 6 липня, 19:00)

Нідерланди – Туреччина (субота, 6 липня, 22:00).

У середу, 26 червня, були зіграні матчі 3-го туру Євро-2024. Україна зіграла внічию проти Бельгії (0:0), кращого також не виявили Словаччина та Румунія (1:1).

У підсумковій турнірній таблиці групи E усі команди набрали по 4 бали. Проте через різницю забитих-пропущених мʼячів Україна фінішувала останньою та не змогла вийти в плей-оф.

Зараз ви читаєте новину «Сформовано усі пари чвертьфіналу Євро-2024: розклад матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua