середа, 09 жовтня 2013 13:14

Ташкент. Стаховський програв, Недовєсов вийшов у чвертьфінал

Олександр Недовєсов отримав сьомий номер посіву на турнірі у Ташкенті ФОТО: sport-xl.net

Сьогодні, 9 жовтня, у Ташкенті (Узбекистан) на турнірі АТР серії Challenger проходять матчі другого кола.

126-а ракетка світу, 26-річний український тенісист Олександр Недовєсов, посіяний під 7-м номером, вийшов в ? фіналу після перемоги у двох сетах над 378-м номером рейтингу АТР 32-річним Данаєм Удомчоке (Q) з Таїланду - 7:6 (3), 6:1.

Матч тривав 1 годину 13 хвилин. Олександр зробив три брейка, а його суперник не заробив жодного брейк-пойнта. На рахунку українця дев'ять ейсів при одній подвійний помилці. Удомчоке один раз подав навиліт і двічі помилився на подачі. Між собою спортсмени грали вперше.

96-а ракетка світу, 27-річний українець Сергій Стаховський, не зміг пробитися до чвертьфіналу, зазнавши поразки від 169-го номера рейтингу АТР 29-річного Малека Жазірі з Тунісу - 4:6, 2:6.

Зустріч тривала 1 годину 15 хвилин. За цей час Сергій не зумів реалізувати свій єдиний брейк-пойнт і програв три гейми на своїй подачі. Українець три рази подав навиліт і двічі помилився на подачі проти одного ейса і трьох подвійних у суперника. Раніше тенісисти не зустрічалися.

Стаховський залишає турнір, заробивши 10 рейтингових очок і $ 2,150 призових.

Теніс. АТР. Challenger. Ташкент (Узбекистан). Відкриті корти (хард). Призовий фонд € 106,500. 32 учасники.

Друге коло

Олександр Недовєсов (Україна, 7) - Данай Удомчоке (Таїланд, Q) - 7:6 (3), 6:1

Малек Жазірі (Туніс) - Сергій Стаховський (Україна) - 6:4 , 6:2

Зараз ви читаєте новину «Ташкент. Стаховський програв, Недовєсов вийшов у чвертьфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua