Ексклюзиви
вівторок, 27 серпня 2019 10:56

Український легіонер не зміг дебютувати в чемпіонаті Італії

Євген Шахов просидів весь матч проти "Інтера" на лаві запасних

У матчі першого туру чемпіонату Італії "Інтер" на своєму полі легко розібрався з "Лечче" 4:0

Уже в першому таймі господарі забили 2 м'ячі: спочатку відзначився Марцело Брозович, а за 3 хв. точним ударом відзначився Стефано Сенсі.

Після перерви дебютний гол за "Інтер" у чемпіонаті Італії забив Ромелу Лукаку. А завершив розгром "Лечче" Антоніо Кандрева, який забив неймовірним ударом здалеку. Гості догравали матч у меншості, після того, як Дієго Фаріас отримав пряму червону картку.

Український хавбек "Лечче" Євген Шахов потрапив до заявки команди на матч, але просидів всю гру на лавці для запасних.

Наступного туру команда Шахова "Лечче" вдома прийматиме "Верону".

Зараз ви читаєте новину «Український легіонер не зміг дебютувати в чемпіонаті Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua