середа, 10 квітня 2019 20:10

"Ювентус" здолав "Аякс" лише в серії пенальті

З 1996 року "Ювентус" 5 разів грав у фіналі Ліги чемпіонів і постійно програвав

Сьогодні в чвертьфіналі Ліги чемпіонів амстердамський "Аякс" прийматиме туринський "Ювентус". Найвідоміший матч між цими командами було зіграно 22 травня 1996 року в Римі. Тоді вони зіграли у фіналі Ліги. Основний час матчу завершився внічию – 1:1. Перемогу в серії пенальті здобув "Ювентус" – 4:2.

"Аякс" прибув до Риму в статусі володаря Кубка чемпіонів. За рік до цього амстердамці обіграли у фіналі ще один італійський клуб – "Мілан".

Гра почалася для "Аякса" із випробування. Вже на 4 хвилині не порозумілися захисник Франк де Бур та голкіпер Едвін ван дер Сар. Захисник понадіявся на голкіпера, а той проскочив повз. М'яч підхопив Фабріціо Раванеллі й під гострим кутом відправив його в сітку – 1:0.

"Аякс" мав кілька нагод зрівняти рахунок, але зробив це лише на 41-ій хвилині. Воротар "Ювентуса" Перуцці прямолінійно відбив м'яч після удару зі штрафного, а найспритнішим при добиванні виявився Ярі Літманен – 1:1.

Далі команди намагалися уникнути ризику. Утім "Ювентус" згаяв кілька 100% нагод. Безрезультатним виявився і додатковий час.

У серії пенальті італійці були точними, а в голландців схибили Сілой і майбутня зірка "Ювентуса" Едгар Давідс – 4:2.

Це був останній фінал "Аякса" в Лізі чемпіонів

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" здолав "Аякс" лише в серії пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua