Ексклюзиви
середа, 24 лютого 2010 08:57

У "медальній" гонці українки фінішували шостими

Наша головна надія одинадцятого дня Олімпіади на першу медаль України у Ванкувері не виправдалася. У жіночій біатлонній естафеті 4х6 км. українки зайняли шосте місце...

На першому етапі за Україну бігла Олена Підгрушна. Використавши лише один додатковий патрон на двох вогняних рубежах, вона передала естафету максимально близько до медалей - четвертою.

Другою була ВаляСемеренко. Перший вогняний рубіж - один патрон, другий, - три! Така стрільба відкидає нас на восьме місце, навіть Китай - попереду. Далі - Оксана Хвостенко. Знову тільки один промах і в якийсь момент ми вийшли на заповітне третє місце, але на передачі естафети знову стали четвертими.

Останній етап - Віта Семеренко. Перша стрільба - 100% попадання і вихід на дистанцію третьою! Вже на трасі Віту обійшла француженка, а потім була стрільба з двома додатковими патронами... Підсумок - шосте місце. Україна на Іграх-2010 як і раніше без медалей.

А перемогли в естафеті росіянки, які захопили лідерство на третьому етапі і не віддали його до фінішу.

Біатлон.

Жінки.

Естафета 4х6 км.:

1. Росія (Слєпцова, Богалій-Титовець, Мєдвєдцева, Зайцева) 1:09.36,3 (0+5)

2. Франція (Брюне, Бекар, Дорен, Байі) + 32,8 (2+8)

3. Німеччина (Вільхельм, Хаусвальд, Бек, Хенкель) + 37,1 (0+5)

4. Норвегія (Ейкелан, Флатланд, Рогстад, Бергер) + 57,8 (0+3)

5. Швеція (Хегберд, Олофссон-Зідек, Нільссон, Юнссон) + 1.10,9 (0+3)

6. Україна (Підгрушна, Валя Семеренко, Хвостенко, Віта Семеренко) + 1.31,9 (0+8)

7. Білорусь (Калінчик, Домрачова, Кудряшова, Скардіно) + 1.57,7 (0+3)

8. Словенія (Равникар, Малі, Бранковіч-Лікозар, Грегорін) + 2.26,1 (0+6)

9. Китай (Чуньлі, Сяньйін, Йінчао, Чаоцин) + 2.40,6 (0+8)

10. Румунія (Плотогя, Тофалві, Пурдя, Ференц) + 2.56,6 (0+7)

За матеріалами Сегодня

Зараз ви читаєте новину «У "медальній" гонці українки фінішували шостими». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua