понеділок, 16 червня 2014 21:09

Спецтема: Кубок світу-2014: на землі Пеле та Роналдо

Збірна Німеччини розгромила Португалію на очах Меркель

Збірна Німеччини здобула впевнену перемогу над командою Португалії у першому турі групового етапу квартету G Кубка світу з футболу в Бразилії.

Зустріч завершилася з рахунком 4:0. Німецька збірна очолила турнірну таблицю групи, в якій також виступають команди Гани та США.

Рахунок відкрив Томас Мюллер. На 12-й хвилині він реалізував пенальті, який був призначений за порушення у штрафному проти Маріо Гьотце. Другий гол на рахунку захисника Матса Хуммельс, який забив після подачі кутового.

Наприкінці першого тайму Мюллер зробив рахунок 3:0, а хет-трик нападник оформив на 78-й хвилині з передачі Андре Шюррле.

Португальці закінчували матч удесятьох. На 37-й хвилині був вилучений захисник Пепе. Футболіст зачепив Томаса Мюллера рукою за обличчя, після чого буцнув його головою.

Матч збірних Гани та США відбудеться 17 червня о 1:00, повідомляє "Лента".

Кубок світу-2014

1-й тур

Група G

Німеччина - Португалія 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 12, пенальті Мюллер, 2:0 - 32 Хуммельс, 3:0 - 45 Мюллер, 4:0 - 78 Мюллер.

Німеччина - Нойер, Дж.Боатенг, Мертезакер, Хуммельс (Мустафі, 73), Хеведес, Кроос, Лам, Хедіра, Озіл (Шюррле, 63), Гетце, Мюллер (Подольскі, 82).

Португалія - Патрісіу, Перейра, Алвеш, Пепе, Коентрау (Алмейда, 65), Велозу (Кошта, 46), Мейрелеш, Моутінью, Нані, Роналду, Угу Алмейда (Едер, 28).

Попередження: Перейра (11).

Вилучення: Пепе (37).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Німеччини розгромила Португалію на очах Меркель». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua