середа, 20 квітня 2022 08:01

Збірна України з хокею здобула першу перемогу за два роки

Збірна України з хокею розгромила Хорватію з рахунком 11:0 у товариському матчі. Фото: ФХУ

Національна збірна України з хокею здобула переконливу перемогу над командою Хорватії у товариському матчі в Будапешті.

Це перша перемога для збірної під керівництвом Вадима Шахрайчука, інформує офіційний сайт Федерації хокею України.

Українці володіли величезною перевагою протягом усього матчу. Хорвати чинили опір у перших двох періодах завдяки надійності голкіпера. У третьому періоді "посипався" й він.

Хеттрик до свого активу записав Олександр Пересунько, дубль - Ілля Коренчук.

Дебютною шайбою у складі української національної команди відзначився Іван Литвинов.

Збірна України здобула найбільшу за останні два десятиліття перемогу - 11:0.

У середу, 20 квітня, українці та хорвати зіграють ще один товариський матч.

Востаннє до перемоги над Хорватією Україна вигравала в офіційних або офіційних товариських матчах більш як два роки тому. 9 лютого 2020 року була обіграна команда Нідерландів.

Були перемоги над словацькими клубами на цьому зборі, проте вони в офіційний реєстр не йдуть.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з хокею здобула першу перемогу за два роки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua