Ексклюзиви
субота, 14 серпня 2010 11:05

Єзерський врятував "Зорю" від поразки у матчі з "Іллічівцем"

У стартовому поєдинку 6-го туру Прем"єр-ліги "Іллічівець" на виїзді не зміг утримати переможний рахунок у матчі із "Зорею" - 2:2.

"Зоря" грала лише до 44-ї хвилини і після 86-ї. У першому таймі команда створила кілька гольових моментів (перший вже на третій хвилині, Касьян пробив "по горобцях"), один з яких реалізував.

Це Єзерський перервав свою більш ніж дворічну гольову засуху у вищій лізі (останній раз Володимир забивав ще 22 квітня 2008-року у складі "Шахтаря" "Зорі"). Ветеран луганчан успішно підключився до атаки і після пасу зліва від Микицея чітко "пробив" Романенка.

З 45-ї по 85-у вже домінували гості. Маріупольці ще наприкінці першого тайму могли забити, але після удару Антонова чудово зіграв Мартищук, а через кілька секунд Каменюка виніс м"яч з порожніх воріт після удару Козоріза.

У середині другого тайму гості провели ударну п"ятихвилинку. Спочатку Ярошенко (правда, допоміг невеликий рикошет) розстріляв кіпера луганчан, а зовсім скоро Тищенко пробивав голово, м"яч зачепив Ковальова і влетів у ворота "Зорі".

Але наприкінці господарі знову заграли. І повів команду вперед її капітан Єзерський. Кутовий, удар ветерана і рахунок нічийний - 2:2. Але і це ще не все. Вже на 90 +5 хвилині Касьян забиває, здавалося, переможний гол для "Зорі", але арбітр угледів тут положення поза грою.

Прем"єр-ліга.

6-й тур

"Зоря" - "Іллічівець" - 2:2 (1:0)

Голи: Єзерський (38, 90 +1) - Ярошенко (64), Ковальов (69, автогол)

"Зоря": Мартищук, Микицей, Єзерський, Ковальов, Каменюка, Чайковський (Шевчук, 68), Полянський, Семененко (Віценець, 59), Білий, Лазарович (Кислий, 82), Касьян

"Іллічівець": Романенко, Самусевас, Чучман, Савін, Яворський (Мельник, 90 +3), Козоріз, Пуканич, Тищенко, Антонов, Кривошеєнко, Ярошенко (Путівцев, 90).

За матеріалами Турнир

Зараз ви читаєте новину «Єзерський врятував "Зорю" від поразки у матчі з "Іллічівцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua