неділя, 07 квітня 2019 20:26

Хацкевич повторив помилки Гаттузо

Денис Гармаш забив гол та отримав вилучення в матчі проти "Шахтаря". Фото: офіційний сайт "Динамо".

"Шахтар" в серії пенальті переграв "Динамо" в 1/4 чвертьфіналі Кубка України 4:3. Основний час гри завершився нічиєю 1:1

Матч в Харкові дуже нагадав вчорашню гру чемпіонату Італії між "Ювентусом" та " Міланом". В першому таймі гості виглядали переконливіше, володіли перевагою, забили один гол. Але в другому таймі, коли господарі поля провели заміни та збільшили темп, були не готові до такого розвитику подій на полі.

В першій половині гри "Динамо" повністю переграло свого суперника. Динамівці дуже швидко проходили середину поля, раз за разом створюючи небезпеку біля воріт П'ятова. Один із моментів призвів до гола Гармаша. Грамотно стримуючи суперника в середині поля. "Гірники" відповіли на все тільки моментом Тайсона, коли він скористався помилкою Кендзьори та влучив у поперечину воріт П'ятова.

В першому таймі динамівці повністю переграли свого суперника

Другий тайм із самого початку абсолютно все змінив. Фонсека забрав із поля інертного Алана Патріка довіривши місце на полі зимовому новачку Манору Соломону. "Шахтар" збільшив темп гри та командну швидкість. Почали виникати "пожежі" біля воріт Бойка. В захисту "Динамо" з'явилося багато хаосу та сумбуру. Тренерському штабу киян потрібно були збити темп гри, десь заспокоїти гру. Але нічого не відбулося. Кадар двічі помилився біля власних воріт. Якщо в першому випадку господарі простили угорського захисника, то друга помилка коштувала голу у ворота Бойка. Потім нерви не витримали у Дениса Гармаша. Здавалося, що це вже кінець гри. Але тут же вилучення отримав Жуніор Мораєс.

"Динамо" провалило старт другого тайму тайму

В грі 10 на 10 перевагу мав "Шахтар". В складі команди Фонсеки індивідуально сильніші гравці, які переважають суперника в індивідуальній швидкості. Але "гірники" своїми шансами не скористалися. Під кінець гри обидві команди звели будь –які ризики до мінімуму, розуміючи можливі наслідки помилок.

Овертайм – це гра характеру та фізичних можливостей. Тут вже шанс був для динамівців. Підопічні Хацкевича намагалися створювати небезпеку біля воріт "Шахтаря".Свої шанси мали Циганков та Миколенко, але не вистачило майстерності та удачі.Можливо, варто було в овертаймі випустити свіжих гравців для того, щоб спробувати нав'язати боротьбу втомленим захисникам "Шахтаря". Той же Русин дуже добре себе проявив в Греції вийшовши на заміну в матчі проти "Олімпіакоса". Але тренерський штаб "Динамо" не наважився освіжити гру.

В серії пенальті гравці "Шахтаря" були влучнішими. 19 річному Миколенку та 21 Шепелєву не вистачило досвіду подібних матчів.

Окремо варто сказати про рефері матчу Максима Козиряцього. Цей арбітр не мав подібного досвіду подібних матчів. Час від часу приймаючи не зовсім відповідні рішення на полі. Головне, що Козиряцький не зміг вчасно заспокоїти пристрасті на полі. Це точно не пішло на користь грі.

Півфіналістами Кубка стали: "Шахтар", " Дніпро -1". " Інгулець" та "Зоря". 8 квітня у Будинку футболу відбудеться жеребкування півфіналу Кубка України.

Зараз ви читаєте новину «Хацкевич повторив помилки Гаттузо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua