Ексклюзиви
понеділок, 17 вересня 2012 10:58

Легка атлетика. Людмила Йосипенко виграла турнір у Франції

Людмила Йосипенко набрала 6401 очко ФОТО: day.kiev.ua

16 вересня у Таленсі (Франція) відбувся фінал Світового виклику з багатоборства.

У змаганнях жінок перемогла українка Людмила Йосипенко з результатом 6401 очко, випередивши француженку Антуанетту Нана Джиму на 11 очок. Трійку призерів замкнула Астра Скуіте з Литви (6316). Друга українка Ганна Мельниченко посіла п'яте місце (6184).

У чоловічих змаганнях українець Олексій Касьянов був другим (8218), поступившись бельгійцю Хансу ван Альфену на 75 очок. Бронзу взяв чех Адам Себастьян Хельселет (8064).

Легка атлетика. Фінал Світового виклику з багатоборства. Таленс (Франція), 15-16 вересня