субота, 09 серпня 2014 21:36

"Олімпік" відібрав очки у "Динамо", "Шахтар" переміг "Металіст"

gazeta.ua

Київське "Динамо" зіграло внічию з донецьким "Олімпіком" у матчі третього туру прем'єр-ліги - 0:0.

Матч розпочався з хвилини мовчання за легендарним футболістом "Динамо" Андрієм Балем, який помер сьогодні під час матчу ветеранів. Також вшанували пам'ять Валентина Белькевича, який пішов з життя на початку серпня, і двох ультрас, які загинули в зоні АТО.

"Динамо" на гру з капітанською пов'язкою вивів Олег Гусєв, який сьогодні зіграв правого захисника. У центрі захисту діяли Драгович і Сілва. Макаренко та Сидорчук зайняли позиції в опорній зоні. Ще одне рішення від наставника киян Сергія Реброва — це вихід голкіпера Олександра Рибки. У стартових турах грав Шовковський.

Перший тайм завершився без голів. Кияни володіли ініціативою та м'ячем, але у господарів виникали проблеми з останнім пасом та ударами по воротам "Олімпіка". Запам'ятався удар Юнеса Беланда на 39-й хвилині з 24-х метрів. М'яч пролетів дуже близько від воріт.

Подивитися на гру прийшло трохи більше 14 тисяч вболівальників. У першому таймі глядачі посвистували у бік "Динамо", вимагаючи активніших дій.

Після перерви кияни показали, що почули вболівальників. "Динамо" почало діяти активніше, але до справді гострих моментів не доходило. Гравці "Олімпіка" натомість надійно грали у захисті, захищаючись ледь не всім складом.

На четвертій компансованій хвилині Ярмоленко ледь не забив гол, але влучив у Дитятьєва. Фінальний свисток зафіксував рахунок 0:0. "Динамо" втратило очки у матчі з дебютантом прем'єр-ліги.

Паралельно у Львові донецький "Шахтар" мінімально обіграв харківський "Металіст" з рахунком 1:0. На 52-й хвилині відзначився Ярослав Ракицький. З 15-ї хвилини "гірники" грали в меншості. Іван Ордець отримав червону картку за фол останньої надії проти Азеведо.

Динамо - Олімпік 0: 0 (0: 0, 0: 0)

Динамо - Рибка, Макаренко, Драгович, Даніло (Селін, 52), Тремулінас, Калитвинцев, Сидорчук (Безус, 87), Беланда, Гусєв, Ярмоленко, Кравець.

Олімпік - Литовка, Дитятьєв, Гришко, Іванов, Огиря, Лебедь, Дорошенко, Тищенко, Д. Єременко (Драченко, 55), Іса (Ситник, 79), Кадімян (Лисенко, 74).

Попередження: Д. Єременко (34), Драгович (43), Драченко (58), Макаренко (69), Кадімян (71), Лисенко (90), Лебідь (90).

Шахтар - Металіст 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 52 Ракицький.

Шахтар - А. Каніболоцький, Срна, Ордець, В. Шевчук, Ракицький, Марлос (Дентіньо, 61), Степаненко, Ілсіньо, Тайсон (Фред, 86), Гладкий (Кривцов, 22), Луїс Адріано.

Металіст - Шуст, Вільягра, Юссуф, Пшеничних, Марсіо Азеведо, Кулаков (Березовчук, 86), Едмар, Краснопьоров (Радченко, 85), Чако Торрес, Ребенок (Осман, 66), Жажа.

Попередження: Едмар (62), Ілсіньо (64), Степаненко (67).

Вилучення: Ордець (15).

Зараз ви читаєте новину «"Олімпік" відібрав очки у "Динамо", "Шахтар" переміг "Металіст"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua