неділя, 13 лютого 2022 13:28

Підручний і Прима фінішували в другому десятку в гонці переслідування на Олімпіаді

Дмитро Підручний. Фото: biathlon.com.ua

Українські біатлоністи не змогли позмагатися за медалі на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні в гонці переслідування, яка відбулася в неділю, 13 лютого.

Для того, аби претендувати на високі місця, сьогодні, враховуючи місця наших спортсменів на старті після спринту, потрібно було чисто проходити вогневі рубежі.

Проте вже на першій стрільбі Дмитро Підручний вирушив на одне коло штрафу, а Артем Прима - відразу на два.

Друга стрільба лежачи також не принесла жодних позитивних емоцій. На відміну від жіночої гонки, чоловіки змушені були працювати за сильного вітру. Підручний промахнувся двічі й опустився на 16-те місце. Прима на третє коло вирушив 26-м.

Далі було гірше. Наші біатлоністи після третього вогневого рубежу перебували в третьому десятку.

Виграв гонку переслідування француз Кантен Фійон-Має, другим став норвежець Тар'єй Бьо, а третім - Едуард Латипов з ОКР.

Четверту стрільбу українці пройшли без промахів, тому Дмитро Підручний фінішував 13-м, Артем Прима - 18-м, а Антон Дудченко - 23-м, хоча стартував аж 60-м.

Біатлонні змагання в Пекіні-2022 триватимуть до 19 лютого.

Чоловічі естафета та масовий старт відбудуться 15 та 18 лютого.

Зараз ви читаєте новину «Підручний і Прима фінішували в другому десятку в гонці переслідування на Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua