середа, 07 вересня 2022 23:59

За крок до мрії. Україна програла в чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу

Чоловіча збірна України з волейболу поступилася в чвертьфіналі чемпіонату світу. Фото: volleyballworld.com

Національна збірна України не змогла вийти до півфіналу чемпіонату світу 2022 року з волейболу серед чоловіків.

У чвертьфіналі на майданчику в Любляні наша команда поступилася з рахунком 1:3 Словенії.

Українці дуже впевнено розпочали поєдинок, дозволивши суперникам лише двічі зрівняти цифри на табло. За рахунку 7:6 наша команда пішла у відрив, здобувши п'ять очок поспіль.

"Синьо-жовті" тримали словенців на відстані шести-семи балів. Тому перемога 25:18 у сеті не здивувала навіть місцеву публіку.

Другий відтинок зустрічі складався для України набагато важче. Команди набирали очки на гойдалках. Словенія відривалася на три очки, проте наші співвітчизники відігравалися.

За рахунку 10:12 українці виграли чотири подачі поспіль. Тренер господарів узяв таймаут. Це допомогло його підопічним. Також допомогли кілька розіграшів, які вони виграли, коли, складалося враження, уже все втрачено.

Зрештою, словенці відірвалися – 23:20. "Синьо-жовті" відіграли два очки, після чого зрівняли – 24:24. І все ж нерви виявилися міцнішими у візаві – 24:26.

Протягом третього сету була абсолютно рівна гра. Команди не відпускали одна одну на понад два очки.

Переломний момент стався за рахунку 16:17. "Синьо-жовті" програли занадто багато розіграшів поспіль і поступилися 19:25.

У четвертому сеті також була рівна гра. Словенці зробили ривок у середині відтинку й вийшли вперед 12:9. Не допоміг і таймаут. Поразка 23:25, хоча наприкінці зустрічі українці з усіх сил намагалися зачепитися за боротьбу.

Для чоловічої збірної України з волейболу вихід до чвертьфіналу чемпіонату світу став найвищим досягненням за історію незалежності.

На чемпіонаті світу 1998 року "синьо-жовті" стали десятими.

Зараз ви читаєте новину «За крок до мрії. Україна програла в чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua