середа, 31 серпня 2022 23:24

Збірна України з волейболу вперше вийшла до 1/8 фіналу чемпіонату світу

Чоловіча збірна України з волейболу вперше вийшла до 1/8 фіналу чемпіонату світу. Фото: volleyballworld.com

Чоловіча збірна України вийшла до 1/8 фіналу чемпіонату світу з волейболу 2022 року.

У матчі третього туру групового етапу "синьо-жовті" здобули перемогу над командою Пуерто-Рико.

Перший сет був рівним. Суперникам вдалося виграти два вирішальні очки за рахунку 24:24.

Другий відтинок зустрічі українці почали не зовсім удало, проте перехопили ініціативу й перемогли 25:19.

Третій сет пройшов під диктовку наших волейболістів – 25:16.

Суперники намагалися зачепитися за боротьбу в четвертому сеті. Це їм вдавалося до рахунку 12:14. Україні допоміг таймаут. 25:19 і підсумкова перемога 3:1.

У своїй групі збірна України фінішувала другою з двома перемогами, пропустивши вперед Сербію.

Українці вперше в історії зіграють в 1/8 фіналу чемпіонату світу.

5 вересня наша команда в Любляні зіграє зі збірною Нідерландів.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з волейболу вперше вийшла до 1/8 фіналу чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua