Ексклюзиви
пʼятниця, 24 квітня 2009 18:42

Дзюдоїст здобув для України першу медаль чемпіонату Європи

В п"ятницю в Тбілісі стартував чемпіонат Європи з дзюдо. У перший же день змагань медальна скарбничка нашої збірної поповнилася сріблом, здобутим Георгієм Зантараєю.

У столиці Грузії український дзюдоїст, який виступає за німецький клуб "Еттлінген" з однойменного містечка, зайняв друге місце у ваговій категорії до 60 кг. У фіналі Зантарая поступився представникові Росії Арсену Галстяну, який і став чемпіоном Європи.

Бронзові медалі дісталися австрійцеві Людвігу Пайшеру і грузинові Нестору Хергіані.

Довідка "Gazeta.ua"

Дзюдо - філософія, спорт і військове мистецтво, що народилося в Японії і стало популярним у всьому світі. Основні правила і принципи тренувань і проведення змагань були сформульовані Дзігоро Кано. Датою народження вважається день заснування Кано першої школи дзюдо в 1882. Дзюдо є олімпійським видом спорту.

У основі дзюдо лежать дві основні філософські принципи:

- взаємна допомога і розуміння для досягнення більшого прогресу;

- якнайкраще використання тіла і духу.

Сутички дзюдоїстів проходять на квадратному килимі (татамі) розміром 8/8 або 10/10 метрів.

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Дзюдоїст здобув для України першу медаль чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua