середа, 02 червня 2021 10:19

Легендарний хокейний клуб відігрався з безнадійного становища

"Монреаль" з останнім Кубком Стенлі. Фото: nhl.com, Reuters

Найстаріший і найтитулованіший клуб НХЛ "Монреаль Канадієнс" зробив неймовірний камбек у першому колі розіграшу Кубка Стенлі. Програючи в серії "Торонто Мейпл Ліфс" - 1:3, "Монреаль" зумів перемогти в трьох останніх зустрічах і виграти серію - 4:3.

Програвши "Монреалю", "Торонто" встановив кілька рекордів. 13-разовий володар Кубка Стенлі не вигравав головний приз з 1967 року. Сумна серія без трофея тягнеться вже 54 роки.
Також "Торонто Мейпл Ліфс" не може подолати бар'єр першого раунду Кубка Стенлі з 2004-го.

У регулярному чемпіонаті НХЛ "Торонто Мейпл Ліфс" виграв Північний дивізіон. "Монреаль Канадієнс" був лише четвертим.

У другому раунді Кубка Стенлі "Монреалю" доведеться зустрітися з "Вінніпег Джетс", який виявився сильнішим за "Едмонтон Ойлерз" - 4-0. Востаннє "Монреаль" вигравав Кубок Стенлі 1993 року. Це також був останній успіх канадських клубів у розіграші Кубка Стенлі. Відтоді перемогу в турнірі святкують лише клуби США.

Зараз ви читаєте новину «Легендарний хокейний клуб відігрався з безнадійного становища». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua