Ексклюзиви
пʼятниця, 14 червня 2013 11:58

Три українки стали призерами норвезького етапу "Діамантової ліги"

Ольга Саладуха стала другою у потрійному стрибку ФОТО: ua.euronews.com

В Осло (Норвегія) відбувся шостий етап "Діамантової ліги". У змаганнях взяли участь сім українців, які завоювали три призових місця - два других та одне третє.

Другою фінішувала Наталія Лупу у бігу на 800 м (1.59,59). Її зуміла випередити тільки росіянка Катерина Поістогова (1.59,39).

На другу сходинку п'єдесталу пошани піднялася також Ольга Саладуха у потрійному стрибку (14,56), поступившись першістю колумбійці Катерині Ібаргуєн (14,81).

Трійку призерів замкнула Марія Ремінь у бігу на 100 м (11,07). Перемогла болгарка Івет Лалова (11,04), другою стала Мюріель Агуїрре з Кот-д'Івуара (11,05). Олеся Повх фінішувала четвертою (11,15).

Роман Авраменко в метанні списа з результатом 82,04 м посів п'яте місце.

Ганна Ярощук у бігу на 400 м з бар'єрами перетнула фінішну межу шостою (55,41).

Ганна Князєва у потрійному стрибку показала дев'ятий результат (13,66).

Зазначимо, що в Осло було встановлено два кращих результати сезону в світу. Їх авторами стали - шестиразовий олімпійський чемпіон з Ямайки Усейн Болт в бігу на 200 м (19,79) і дворазова олімпійська чемпіонка Месерет Дефар з Ефіопії в бігу на 5000 м (14.26,90).