середа, 12 червня 2013 10:14

Троє українців стали переможцями московського етапу Світового виклику

Марія Ремень перемогла в бігу на 200 м ФОТО: sport-xl.net

11 червня у Москві (Росія) завершився дев'ятий етап Світового виклику з легкої атлетики. Українські спортсмени посіли три призових місця - всі перші.

Богдан Бондаренко переміг у стрибках у висоту, взявши планку на висоті 2,28 м з другої спроби. Такий же результат показав і росіянин Данило Циплаков, але з третьої спроби. Трійку призерів замкнув Райвідас Станіс з Литви (2,24).

Марія Ремень перемогла в бігу на 200 м, пробігши дистанцію за 22,73 секунди і випередивши росіянок - Ольгу Бєлкіну на 0,78 секунди та Анастасію Кочержову - на 1.01.

Ольга Земляк була першою у бігу на 400 м з результатом 52,26 секунди. Другою фінішувала росіянка Юлія Терехова (52,49), третьою - білоруска Ілона Усович (52,56). Ще дві українки, які виступали на цій дистанції, Аліна Логвиненко та Юлія Баралей посіли четверте і п'яте місця відповідно.

Четвертим був і Віктор Кузнєцов у потрійному стрибку (16,41 м). Переміг француз Йоан Рапінер (16,65).

У метанні списа Ганна Хацько також посіла четверте місце, метнувши снаряд на 55,69 м. Найкращий результат у росіянки Марії Абакумової (65,94).

У чоловіків у стрибках з жердиною Іван Єрьомін був шостим (5,30 м), а виграв змагання росіянин Антон Івакін (5,60).

У метанні молота у жінок перемогла полька Аніта Влодарчик (74,28 м). Українка Ганна Скидан зайняла 10-е місце (66,17).