Ексклюзиви
понеділок, 04 березня 2013 09:33

ЧЄ з легкої атлетики. Україна посіла четверте місце в командному заліку

Ользі Саладусі знову не було рівних у потрійному стрибку. Фото: reuters.com

3 березня в Гетеборзі (Швеція) завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні. У третій день змагань було розіграно 16 комплектів нагород. Українці були учасниками семи фіналів і завоювали три медалі, причому всі жінки.

Золото завоювали Ольга Саладуха у потрійному стрибку з найкращим результатом сезону в світі (14,88 м) і Наталя Лупу в бігу на 800 м з кращим особистим результатом у сезоні (2.00,26). Срібним призером стала Марія Ремінь в бігу на 60 м, повторивши особистий рекорд (7,10).

Володимир Бураков в бігу на 400 м зупинився за крок від п'єдесталу з результатом 46,79 секунди, програвши бронзовому призеру росіянину Павлу Треніхіну дев'ять сотих секунди. Відзначимо, що спочатку Треніхін, який став третім з результатом 46,70 секунди, був дискваліфікований після фінального забігу, і на третє місце піднявся Володимир Бураков. Однак російська сторона подала протест, і після вивчення ситуації бронзу повернули Треніхіну.

П'ятими в останній день змагань були Тарас Бибик (800 м) і жіноча естафета 4х400 м.

Всього на минулому континентальній першості за три дні було розіграно 26 комплектів нагород. Медалі різного гатунку вибороли спортсмени з 19 країн. Перше місце в загальнокомандному заліку посіла збірна Росії, завоювавши 14 медалей - чотири золоті, сім срібних і три бронзових. Другими стали французи (4-2-3), третіми - британці (3-3-1), четвертими - українці (2-1-1). Нагадаємо, що в перший день змагань бронзу завоювала Ганна Мельниченко у п'ятиборстві.