Ексклюзиви
понеділок, 20 червня 2011 12:12

Україна стала третьою на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики
5

18-19 червня у Стокгольмі пройшов третій командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Збірна України, завоювавши вісім золотих медалей, завершила турнір на третьому загальнокомандному місці.

Збірна України завоювала 8 золотих, 4 срібних та 5 бронзових нагород, і набрала 304 очки, випередивши Велику Британію на 15 очок. Британці зайняли четверте місце.

Переможцем турніру стала збірна Росії - 385 очок (9-12-4), а друге місце посіла команда Німеччини - 331,5 очок.

Марія Ремінь стала першою володаркою золотої нагороди протягом другого дня командного чемпіонату Європи. Запоріжанка виграла біг на 200 метрів серед жінок з результатом 23.10 сек. Це вже друга її медаль вищої проби на чемпіонаті.

Друге золото другого дня командного чемпіонату Європи поклала у скарбничку збірної України Катерина Карсак, яка в останній четвертій спробі метнула диск на позначку 63 м 35 см. Після її перемоги збірна Україна скоротила відставання від британської команди до трьох очок.

Долю загальнокомандної бронзи вирішив стрибун з жердиною Максим Мазурик, який здобув перемогу з результатом 5 м 72 см і завоював наше третє золото дня і восьме всього ЧЄ.

Відзначимо, що в 2009 році Україна за підсумками чемпіонату була сьомою, а в 2010 - п'ятою.

Зараз ви читаєте новину «Україна стала третьою на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua