Ексклюзиви
вівторок, 21 липня 2009 08:49

Баскетбол. Збірна Україна програла туркам з різницею у 49 очок

Повним розгромом завершився для збірної України стартовий матч другого групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу U-20, який проходить у Греції. Переможець групи D українці зазнали фіаско з більш, ніж двократною різницею в рахунку - 44:93.

Вже в першій чверті перевага турок була пригнічуючою - 27:7, а до великої перерви все стало остаточно ясно. Наші "горіли" -30. Але, і це, як виявилось, не було межею. Підсумкові -49 виглядають просто кощунством, якщо пригадати, як українці відіграли перші три матчі.

Говорити про особисті показники українців навіть якось соромно. 7 очок Романа Дмитренка стали найвищим показником результативності в нашій команді.

В інших матчах наші колишні одногрупники серби і хорвати перемогли своїх суперників, що вселяє хоч якийсь оптимізм, адже і тих і інших українці перемагали на першому етапі. Збірна Сербії справилася з командою 76:67, а хорвати були сильніші за своїх географічних сусідів з Чорногорії - 76:70.

На даний момент становище в групі F таке: Україна, Литва і Хорватія набрали по 5 очок, Чорногорія, Сербію і Туреччина по 4.

Поєдинки групи Е пройшли в наполегливій боротьбі. У всіх матчах переможці фінішували в двох очках від переможених. Франція обіграла Латвію - 84:82, Іспанія - Італію - 62:60, а Греція - Росію - 73:71.