Ексклюзиви
неділя, 21 квітня 2013 15:45

"Таврія" розгромила "Волинь" на власному полі

Антон Шиндер встановив остаточний рахунок у матчі ФОТО: sport-xl.net

У Сімферополі завершився перший матч недільного ігрового дня української прем'єр-ліги. Місцева "Таврія" впевнено провела зустріч з "Волинню" і перемогла суперників з Луцька з рахунком 3:0.

Господарям вдався швидкий гол - вже на 10-й хвилині відзначився Олег Гуменюк, а під завісу першого тайму Махач Гаджиєв провів класичний гол у роздягальню після відмінної передачі Сергія Назаренка. Після перерви сімферопольці не упустили ігрової переваги і довели зустріч до переможного результату, перед фінальним свистком забивши третій гол у ворота лучан. Його автором став Антон Шиндер.

Таким чином, відсвяткувавши домашню перемогу, "Таврія" вийшла на 9-е місце з 31 очком, в активі "Волині", у свою чергу, 24 очки і 13-й рядок турнірної таблиці.