Ексклюзиви
четвер, 22 вересня 2011 08:52

"Валенсія" відібрала очки у "Барселони"

Футбольні клуби "Барселона" і "Валенсія" зіграли внічию в матчі чемпіонату Іспанії, що пройшов у середу, 21 вересня, на стадіоні "Месталья" у Валенсії. Зустріч завершилася з рахунком 2:2, пише Лента.

На 12-й хвилині гол у свої ворота забив гравець "Барселони" Ерік Абідаль. Вже на 14-й хвилині каталонцям вдалося відігратися: гол у ворота суперника забив Педро Родрігес. Однак на 23-й хвилині гравець "Валенсії" Пабло Ернандес вивів свою команду вперед, і перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь "Валенсії". "Барселона" змогла відігратися тільки на 77-й хвилині - гол забив Cеск Фабрегас.

За підсумками матчу "Валенсія" з результатом 10 очок залишається на першому місці в турнірній таблиці. На другому і третьому місцях - "Малага" і "Реал Бетіс" (9 очок). "Барселона" з 8 очками займає четверте місце.

Нагадаємо, що підопічні Хосепа Гвардіоли раніше вже втратили очки у цьому чемпіонаті. У другому матчі сезону "Барселона" зіграла внічию 2:2 з "Реал Сосьєдад" в Сан-Себастьяні.

5-й тур

Валенсія - Барселона - 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Абідаль (12, автогол), 1:1 - Педро (14), 2:1 - П. Ернандес (23), 2:2 - Фабрегас (77).

ВАЛЕНСІЯ: Гуаіта, Мігел, Віктор Руїс, Рамі, Матьє (П'ятті, 73), Банега, Альба, Каналес (Жонас, 69), Альбельда (Тіно Коста, 46), П. Ернандес, Сольдадо.

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Абідаль, Пуйоль (Алькантара, 63), С. Кейта (Адріано, 58), Маскерано, Хаві, Бускетс, Фабрегас, Педро (Вілья, 57), Мессі.

Попередження: Рамі (16), Сольдадо (37), Каналес (53), Жонас (87), Маскерано (88).

Вилучення: Альба (90).

Зараз ви читаєте новину «"Валенсія" відібрала очки у "Барселони"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua