Ексклюзиви
понеділок, 04 лютого 2013 08:58

Марія Ремінь та Анжела Шевченко перемогли на турнірі "Російська зима"

Марія Ремінь перемогла в бігу на 60 м ФОТО: sport-xl.net

3 лютого у Москві (Росія) пройшов міжнародний турнір з легкої атлетики в приміщенні "Російська зима".

Українські спортсменки здобули дві перемоги. Марія Ремінь перемогла в бігу на 60 м з результатом 7,12 секунди, випередивши по фотофінішу представницю Габону Рудді Занг Міламу (7,12). Третім призером стала росіянка Євгенія Полякова (7,33).

Анжела Шевченко фінішувала першою у бігу на дистанції 1000 м з результатом 2 хвилини 36,84 секунди, випередивши двох росіянок - Катерину Поістогову на 0,13 секунди і Олену Котульську на 0,17.