Ексклюзиви
середа, 25 квітня 2012 11:34

Террі вибачився за вилучення в матчі з "Барселоною"

Джон Террі не допоможе "Челсі" у фіналі Ліги чемпіонів ФОТО: Reuters

Капітан лондонського футбольного клубу "Челсі" Джон Террі вибачився за червону картку, яку він отримав у повторному півфінальному матчі Ліги чемпіонів з іспанською "Барселоною" (2:2). Про це повідомляє Agence France-Presse.

Террі підкреслив, що після його вилучення футболістам "Челсі" було важко грати вдесятьох, але вони впоралися.

Террі отримав червону картку на 37-й хвилині зустрічі за удар коліном футболіста "Барселони" Алексіса Санчеса. Капітан "Челсі" відзначив, що він просто підняв коліно, але робити цього не слід було. Террі додав, що він не належить до тих гравців, які спеціально намагаються заподіяти супернику шкоду.

Террі підкреслив, що в момент порушення йому здавалося, що він просто хоче захистити себе, але, подивившись повтор, він переконався в неприпустимості своєї поведінки і правоті арбітра.

У першому півфінальному матчі "Челсі" обіграв "Барселону" з рахунком 1:0. У матчі-відповідь на 35-й хвилині рахунок відкрив півзахисник іспанського клубу Серхіо Бускетс. На 43-й хвилині Андрес Іньєста подвоїв перевагу "Барселони", проте через дві хвилини Рамірес скоротив розрив в рахунку. На 90-й хвилині Фернандо Торрес забив другий гол "Челсі". Лондонський клуб переміг за сумою двох зустрічей і вийшов у фінал Ліги чемпіонів.

Фінальну гру, яка відбудеться 19 травня в Мюнхені, Террі пропустить через дискваліфікацію. Взяти участь у цій зустрічі також не зможуть гравці "Челсі" Браніслав Іванович, Рамірес і Рауль Мейрелеш. Вони пропустять матч через перебір жовтих карток, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Суперником "Челсі" у фіналі Ліги чемпіонів буде мадридський "Реал" або мюнхенська "Баварія". У першому матчі цих команд німецький клуб переміг з рахунком 2:1. Матч-відповідь пройде 25 квітня в Мадриді.

Зараз ви читаєте новину «Террі вибачився за вилучення в матчі з "Барселоною"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua